https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 290
Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Katalógusszám szerint növekvő
Katalógusszám szerint csökkenő
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
12
24
48
72
2753921
11925
433
0
48000
Antique
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Varga Zoltán: Art Deco Don Quijote. Réz, fa talapzaton. Jelzés nélkül, 1930-40 körül. M: 9,5 cm. (gyűjtői darab!) 2774071
11926
433
0
220000
Antique
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Stefániay Edit (1936 - ): Égben lebegő csarnok. 2008. Tűzzománc. Kis sérüléssel. 60x110cm
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
2774075
11927
433
0
100000
Antique
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Stefániay Edit (1936 - ): Az idők kezdete. 2005. Tűzzománc. 77x53cm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2774074
11928
433
0
110000
Antique
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Stefániay Edit (1936 - ): A tavasz emlékei. 2003. Tűzzománc. 80x74cm
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
2774073
11929
433
0
70000
Antique
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Stefániay Edit (1936 - ): A múlt emlékei. 2008. Tűzzománc. 30x20cm 2754647
11930
433
0
100000
Antique
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Antik japán kabinet szekrényke. Kézzel festett lakk, fém veretekkel, 1868-1912 között, Meiji korszak, korának megfelelő állapotban, kulcs nélkül. 15x30x28,5 cm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2754636
11931
433
0
30000
Antique
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Antik fali dugóhúzó, bronz, jelzés nélkül, h: 40 cm 2754655
11932
433
0
20000
Antique
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Rovarlárva és báb típusok dioráma, Iskolai Taneszközök Gyára Budapest. 32,5x42cm 2769929
11933
433
0
38000
Antique
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Keleti tőr, achát és kőberakásokkal, pengéje festett, h: 38 cm 2709311
11934
433
0
80000
Antique
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Oroszlános tajtékpipa, kopásokkal, tokban, h: 18 cm 2715386
11935
433
0
18000
Antique
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
K. Steiner jelzéssel (nagyon halványan látható jelzés baloldalon): Nő fáklyával, puttókkal körbevéve. Fém falikép, fakeretben. 50x24 cm 2721796
11936
433
0
100000
Antique
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Sokféle régi gyalu és kiegészítő. h: 20 és 63 cm között. Korának megfelelő állapotban. A XIX században bútorgyártáshoz készült gyaluk, a kor technikai adottságaihoz igazodva, különféle profilú, magas minőségben elkészített anyagokból készültek, melyek a mai bútor restaurálás elengedhetetlen kellékei. Közel fél évszázadig egy bútor restaurátor szolgálatában állt. Ez a bútorasztalos szerszám gyűjtemény, egy igazi kuriózum, amely dísze lehet egy múzeumnak és lakásnak is egyaránt, vagy új dolgos kezekre is találhat.
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
További oldal navigáció Aukciósház
Cím:
1061 Budapest, Andrássy út 16.
Levelezési cím:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Email
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Nyitva tartás:
Hétfő: 12-17
Keddtől Szerdáig: 10-17
Csütörtök: 10-19
Péntek: zárva
Hétvége: zárva
© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva
Vásárlás folytatása
 
Pénztárhoz