https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 290

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Varga Zoltán: Art Deco Don Quijote. Réz, fa talapzaton. Jelzés nélkül, 1930-40 körül. M: 9,5 cm. (gyűjtői darab!)
1
11925.

Varga Zoltán: Art Deco Don Quijote. Réz, fa talapzaton. Jelzés nélkül, 1930-40 körül. M: 9,5 cm. (gyűjtői darab!)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
EUR
,
150,00
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Stefániay Edit (1936 - ): Égben lebegő csarnok. 2008. Tűzzománc. Kis sérüléssel. 60x110cm
1
11926.

Stefániay Edit (1936 - ): Égben lebegő csarnok. 2008. Tűzzománc. Kis sérüléssel. 60x110cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
596,21
EUR
,
687,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Stefániay Edit (1936 - ): Az idők kezdete. 2005. Tűzzománc. 77x53cm
1
11927.

Stefániay Edit (1936 - ): Az idők kezdete. 2005. Tűzzománc. 77x53cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
EUR
,
312,50
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Stefániay Edit (1936 - ): A tavasz emlékei. 2003. Tűzzománc. 80x74cm
1
11928.

Stefániay Edit (1936 - ): A tavasz emlékei. 2003. Tűzzománc. 80x74cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
EUR
,
343,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Stefániay Edit (1936 - ): A múlt emlékei. 2008. Tűzzománc. 30x20cm
1
11929.

Stefániay Edit (1936 - ): A múlt emlékei. 2008. Tűzzománc. 30x20cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
EUR
,
218,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik japán kabinet szekrényke. Kézzel festett lakk, fém veretekkel, 1868-1912 között, Meiji korszak, korának megfelelő állapotban, kulcs nélkül. 15x30x28,5 cm
1
11930.

Antik japán kabinet szekrényke. Kézzel festett lakk, fém veretekkel, 1868-1912 között, Meiji korszak, korának megfelelő állapotban, kulcs nélkül. 15x30x28,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
EUR
,
312,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik fali dugóhúzó, bronz, jelzés nélkül, h: 40 cm
1
11931.

Antik fali dugóhúzó, bronz, jelzés nélkül, h: 40 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rovarlárva és báb típusok dioráma, Iskolai Taneszközök Gyára Budapest. 32,5x42cm
1
11932.

Rovarlárva és báb típusok dioráma, Iskolai Taneszközök Gyára Budapest. 32,5x42cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
4
 
Keleti tőr, achát és kőberakásokkal, pengéje festett, h: 38 cm
1
11933.

Keleti tőr, achát és kőberakásokkal, pengéje festett, h: 38 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
EUR
,
118,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Oroszlános tajtékpipa, kopásokkal, tokban, h: 18 cm
1
11934.

Oroszlános tajtékpipa, kopásokkal, tokban, h: 18 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
EUR
,
250,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
K. Steiner jelzéssel (nagyon halványan látható jelzés baloldalon): Nő fáklyával, puttókkal körbevéve. Fém falikép, fakeretben. 50x24 cm
1
11935.

K. Steiner jelzéssel (nagyon halványan látható jelzés baloldalon): Nő fáklyával, puttókkal körbevéve. Fém falikép, fakeretben. 50x24 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Sokféle régi gyalu és kiegészítő. h: 20 és 63 cm között. Korának megfelelő állapotban. A XIX században bútorgyártáshoz készült gyaluk, a kor technikai adottságaihoz igazodva, különféle profilú, magas minőségben elkészített anyagokból készültek, melyek a mai bútor restaurálás elengedhetetlen kellékei. Közel fél évszázadig egy bútor restaurátor szolgálatában állt. Ez a bútorasztalos szerszám gyűjtemény, egy igazi kuriózum, amely dísze lehet egy múzeumnak és lakásnak is egyaránt, vagy új dolgos kezekre is találhat.
1
11936.

Sokféle régi gyalu és kiegészítő. h: 20 és 63 cm között. Korának megfelelő állapotban. A XIX században bútorgyártáshoz készült gyaluk, a kor technikai adottságaihoz igazodva, különféle profilú, magas minőségben elkészített anyagokból készültek, melyek a mai bútor restaurálás elengedhetetlen kellékei. Közel fél évszázadig egy bútor restaurátor szolgálatában állt. Ez a bútorasztalos szerszám gyűjtemény, egy igazi kuriózum, amely dísze lehet egy múzeumnak és lakásnak is egyaránt, vagy új dolgos kezekre is találhat.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
EUR
,
312,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz