https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 290

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Pap Zoltán: Pest-Buda egyesítése. Falplasztika. Öntött, patinázott bronz, rekeszzománc díszítéssel. Készült: 1970-es évek elején, d: 30 cm. Jelzés nélkül.
1
11949.

Pap Zoltán: Pest-Buda egyesítése. Falplasztika. Öntött, patinázott bronz, rekeszzománc díszítéssel. Készült: 1970-es évek elején, d: 30 cm. Jelzés nélkül.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
EUR
,
187,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik római használati tárgyak egy tálcával
1
11950.

Antik római használati tárgyak egy tálcával

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
36
 
Jelzés nélkül: 7 női alak. Festett nepáli selyemkép, üvegezett fakeretben, 19x22 cm
1
11952.

Jelzés nélkül: 7 női alak. Festett nepáli selyemkép, üvegezett fakeretben, 19x22 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jelzés nélkül: 5 női alak. Festett nepáli selyemkép, XX. sz., üvegezett fakeretben, 21x17 cm
1
11953.

Jelzés nélkül: 5 női alak. Festett nepáli selyemkép, XX. sz., üvegezett fakeretben, 21x17 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Stefániay Edit (1936 - ): Kék fehér torzó. 1990. Tűzzománc. 51x74cm
1
11954.

Stefániay Edit (1936 - ): Kék fehér torzó. 1990. Tűzzománc. 51x74cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
EUR
,
312,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Talpas ezüstözött kínáló, hibátlan üvegbetéttel, kopott, m: 22,5 cm
1
11955.

Talpas ezüstözött kínáló, hibátlan üvegbetéttel, kopott, m: 22,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Jelzett fém szamovár állvánnyal. m: 43 cm
1
11956.

Jelzett fém szamovár állvánnyal. m: 43 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
EUR
,
43,75
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Tibeti buddhista Maitréja istenség, aranyozott cserép, talapzatában eredeti imatekercs, m: 7,5 cm
1
11957.

Tibeti buddhista Maitréja istenség, aranyozott cserép, talapzatában eredeti imatekercs, m: 7,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Antik fa vajköpülő és vödör, kopott, m: 21-63 cm
1
11961.

Antik fa vajköpülő és vödör, kopott, m: 21-63 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
I. világháborús katonai gyalogsági ásó, hozzá antik fa vegyes népi eszközök, káposztagyalu, szűrő kanál, fatál, stb. h: cca. 40-50 cm, kopott.
1
11962.

I. világháborús katonai gyalogsági ásó, hozzá antik fa vegyes népi eszközök, káposztagyalu, szűrő kanál, fatál, stb. h: cca. 40-50 cm, kopott.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szecessziós ón kosárka, üvegbetét nélkül, jelzés nélkül, 1900 körül, m: 26 cm
1
11963.

Szecessziós ón kosárka, üvegbetét nélkül, jelzés nélkül, 1900 körül, m: 26 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tűgobelines retró fém hamutál, 8x16 cm
1
11964.

Tűgobelines retró fém hamutál, 8x16 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz