Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 290

Fali mokett, orientalista életképpel, kis kopásokkal, 122x185 cm
11981.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ördöggolyós váza, faragott csont, hibátlan, m: 15,5 cm
11982.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Régi szivarvágó. Nagy méretű, fém és fa. Masszív XX. sz eleje. 20x17 cm
11983.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

11984.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Art deco többrészes kínáló tálca, ezüstözött alpakka, 4 db üvegbetéttel (egy hiányzik, közte egy sérült), jelzés nélkül, 48x17x21 cm
11985.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüstözött fém fonott kosár, hibátlan, m: 5 cm
11986.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Azték szakrális obszidián balta, tomahawk, obszidián ls egyéb féldrágakövekkel díszítve. Sérüléssel 27 cm
11987.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
10

Belga réz kiöntő edény. Jelzett: Dinanderie Véritable. (A 'dinanderie' megnevezés a belgiumi Dinant város rézművességéből ered, amely egészen a XIII. századig nyúlik vissza). m: 17,5 cm
11988.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ezüstözött alpakka, kenyeres kosár, jelzés nélkül, kopott, kicsit sérült, de használható. 31x17 cm
11989.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

2 db alpakka szalvétagyűrű
11990.

2 db alpakka szalvétagyűrű

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Keleti faragott fa ékszeres doboz, jade berakással, réz verettel 17x11 cm
11992.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Cigarettás doboz. réz, nemesi monogrammal. 12x8x7 cm
11993.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft