Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 290

Régi öntöttvas kályhaelőke, jelzett, újrafestett, 42x21 cm
12030.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Teáskanna és eper formájú edényalátét, ezüstözött fém, kopott, 18x19 és 26x19 cm
12031.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Régi prés, festett fém, fa talpon, kopott, m: 22,5 cm
12032.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Díszágyú, bronz , fa kopott, h: 30 cm
12033.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Mexikói márvány / ónix sakk, szép állapotban, 18x18 cm
12034.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Tibeti maszk, kézzel festett fa, kopásokkal, 20x18 cm
12035.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

2 db fém kalaptartó, kopott, m: 38 cm
12036.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Szecessziós, fajanszbetétes tálca, fém peremmel, kopott, d: 44 cm
12037.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Régi süteményformák, 1 kuglóf, 3 vörösréz. Kopott, d: 10-20 cm
12038.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Régi réz habüst, kopott, horpadásokkal, d: 28 cm
12039.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Régi réz habüst, kopott, horpadásokkal, d: 24 cm
12040.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Régi állítható asztali lámpa, kopott, (Érintésvédelem szempontjából nincs bevizsgálva), m: 45 cm
12041.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft