Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 290

Angol italos üveg, laposüveg, pohárként használható, ezüstözött alpakka kupakkal. Jelzett: Patent J. B. (John Biggin & Co. Ltd.), XX. sz. eleje. m: 16 cm
12127.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Antik elefántcsont salátás kanál és villa. 26 cm
12128.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

cca 1880 Régi díszes bársonykötésű, gobelinnel díszített emlékkönyv, aranyozott lapszélekkel, szép állapotban, csak néhány oldalnyi ceruzás bejegyzéssel 15 cm
12129.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
20

Vadászpuska tus. Belgium XIX. sz. vége Liege. Díszített. Jelzett 19 cm
12130.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
10

Lőportartó. XIX sz. angol. Sheffiled, James Dixon. Jelzett. Réz. 19 cm
12131.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

6 db antik fém óralánc klf díszítményekkel 21-44 cm-ig
12132.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Keleti csontnyelű sültes szedő, kopott, h: 23-24 cm
12133.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Sárkányos diótörő, fém,. H: 20 cm
12134.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Antik bétel dió vágó, India, kopott, h: 12-15,5 cm
12135.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Angol igazgyöngy nyaklánc, h: 54 cm
12136.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
21

Ezüst(Ag) nyelű kés, 4 db + villa, 4 db, horpadásokkal + 1 db ezüst (Ag) kiskanál, sérült, jelzettek, bruttó: 276 g
12137.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Antik óralánc, zománcozott címeres motívummal, h: 24 cm
12138.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft