Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 290
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2790396
12115
433
30000
Antique
Bordó, faragott lakk borítású keleti zománcozott fém váza, fekete lakk tartó talppal. 1970-es évek. Minimális kopással, alján hiányos etikettel, m: 26,5 cm 2790580
12116
433
Antique
Szecessziós alpakka asztalközép, metszett, csiszolt üvegbetéttel. Jelzés nélkül, korának megfelelő kopásnyomokkal, m: 22,5 cm, d: 23,5 cm 2790575
12117
433
24000
Antique
Márvány és bronz íróasztali szett, tolltartó, 2 db tintatartó üvegbetéttel, medve figurával. A figura levált a talapzatról. 30x20 cm 2790605
12118
433
24000
Antique
Antik falióra. Öntött bronz, fa és bársony hátlappal, felhúzókulccsal, nem működik, 28x14,5 cm 2790614
12119
433
13000
Antique
Fördős László (1938- ): Iparművész gyertyatartó. Fém, jelzett, alján az Iparművészeti Vállalat hiányos zsűri címkéjével, m: 19 cm 2790924
12120
433
Antique
Fördős László (1938- ): Iparművész gyertyatartó. Fém, jelzett, kis horpadásokkal, m: 19 cm 2790932
12121
433
Antique
Virágot formázó falikar. Réz, fa talapzattal, fodros tejüveg búrával, 40x36 cm 2790942
12122
433
Antique
WMF Ikora ezüstözött alpakka kínáló tál. Jelzett, kopottas, d: 27 cm 2790947
12123
433
Antique
Art deco éjjeli- / asztali lámpa, nikkelezett fém, tejüveg búrával, korának megfelelő állapotban, működik, m: 21 cm 2790957
12124
433
Antique
Szecessziós mennyezeti lámpa. Bronz, homokfújt üveg búrával, új kábelezéssel, korának megfelelő állapotban, a búrán kis csorba, h: 75 cm 2791005
12125
433
17000
Antique
Asztali lámpa, bronz és alabástrom, ernyővel, új kábelezéssel, égővel, működik, m: 35 cm 2791795
12126
433
Antique
Postáskürt formájú fali barométer. Réz, fa, üveg, 21x11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft