Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 290
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2799073
12066
433
Antique
Régi fém doboz (pénztartó, kassza), négy sarkán jelzett: "ges. gesch. L&W Düren" (Németország); korának megfelelő állapotban, kopásnyomokkal, lejáró zárcímmel, 20x11x7 cm + vegyes antik/régi fémtárgyak (vas kampó, kulcs, zárcím, fiókhúzó, lámpa foglalat, stb.) 2800889
12067
433
Antique
Kínai lakk kép, kopott, 25x35 cm 2794408
12068
433
40000
Antique
Antik, fém szállal hímzett közel-keleti terítő, 92×98 cm 2633222
12069
433
Antique
Argentor alpakka, szecessziós fülestálca, jelzett, 32×14 cm, m:20 cm 2793814
12070
433
Antique
Kukásautó, műanyag és fém, h: 23 cm 2579720
12071
433
26000
Antique
XX. sz. eleje: Szabadkőműves kötény, kézelő és két fém csat. Selyem, bőr Jelzett fém csatokkal (Spencer, London), kosszal sérüléssel / Freemason apron, wristband and two metal buckets. Signed Spencer, London. Silk. leather 40x36 cm 2750809
12072
433
Antique
XX. sz. eleje: Szabadkőműves kötény Selyem, bőr Fém csatokkal / Freemason apron Silk. leather 40x36 cm 2631615
12073
433
Antique
Makonde afrikai fali maszk, korának megfelelő állapotban, 20. század. 96x25cm 2798912
12074
433
Antique
Jelzés nélkül: Női akt. Mozaik. Kissé sérült. Fakeretben. 41x31 cm 2731689
12075
433
Antique
Szecessziós stílusú bronz kalamáris, m: 10 cm 2754727
12076
433
Antique
Dinant belga réz kaspó, sárkányos motívummal, jelzett, 30x11x13cm 2754749
12077
433
50000
Antique
Szecessziós bronz gyertyatartópár, kopásokkal, m: 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft