Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 290

Régi fém doboz (pénztartó, kassza), négy sarkán jelzett: "ges. gesch. L&W Düren" (Németország); korának megfelelő állapotban, kopásnyomokkal, lejáró zárcímmel, 20x11x7 cm + vegyes antik/régi fémtárgyak (vas kampó, kulcs, zárcím, fiókhúzó, lámpa foglalat, stb.)
12066.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kínai lakk kép, kopott, 25x35 cm
12067.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Antik, fém szállal hímzett közel-keleti terítő, 92×98 cm
12068.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

12069.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kukásautó, műanyag és fém, h: 23 cm
12070.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

12071.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

12072.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

12073.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Jelzés nélkül: Női akt. Mozaik. Kissé sérült. Fakeretben. 41x31 cm
12074.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Szecessziós stílusú bronz kalamáris, m: 10 cm
12075.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Dinant belga réz kaspó, sárkányos motívummal, jelzett, 30x11x13cm
12076.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Szecessziós bronz gyertyatartópár, kopásokkal, m: 23 cm
12077.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft