Régi fém doboz (pénztartó, kassza), négy sarkán jelzett: "ges. gesch. ... https://www.darabanth.com/hu/433-Gyorsarveres/433.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500008/Regi-fem-doboz-penztarto-kassza-negy-sarkan-jelzett-ges-gesch-LW-Duren-NemetorszC3~II2799073
2799073
12066
433
Antique
Leírás: Régi fém doboz (pénztartó, kassza), négy sarkán jelzett: "ges. gesch. L&W Düren" (Németország); korának megfelelő állapotban, kopásnyomokkal, lejáró zárcímmel, 20x11x7 cm + vegyes antik/régi fémtárgyak (vas kampó, kulcs, zárcím, fiókhúzó, lámpa foglalat, stb.)
: nagy_andras