Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 411
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2799131
10977
433
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Férfi portré, olaj, vászon, 35x25 cm 2799196
10978
433
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, vászon, farostra kasírozva. 49x49 cm 2799204
10979
433
Jelzés nélkül: Lovasszekér. Akvarell, papír, 46x39 cm 2799230
10980
433
Jelzés nélkül: Absztrakt csendélet. Olaj, karton. 21x32,5 cm 2799881
10981
433
Jelzés nélkül: Hátakt. Tempera, karton, sérült. 48x69,5 cm 2798948
10982
433
Jelzés nélkül: Vitorlások. Ceruza, papír, lapszéli apró sérüléssel, 30×42 cm. 2799209
10983
433
Jelzés nélkül: Udvar. Pasztell, papír, 38x48 cm 2792523
10984
433
14000
Jelzés nélkül: Zenész macskával. Vegyes technika, farost. Üvegezett fakeretben, 98x67 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 2792553
10985
433
14000
Jelzés nélkül: Színes formák. Olaj, vászon. Kissé sérült. 100x100 cm 2794244
10986
433
Jelzés nélkül: Struktúrák. Pasztell, papír. Üvegezett keretben, 40x29 cm. 2794260
10987
433
Jelzés nélkül: Portré. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben, 35x29,5 cm. 2794728
10988
433
Jelzés nélkül: Női akt. Vegyes technika, kollázs, falemez, fakeretben, 25×36,5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft