Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 411
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2540267
10953
433
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Halászok a tengeren. Akvarell, papír. Sérült. sérült üvegezett fakeretben. 33x48cm 2504737
10954
433
Jelzés nélkül: Bíró. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 80x60 cm 2504778
10955
433
Jelzés nélkül: Nőói portré. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 62x41 cm 2504025
10956
433
Jelzés nélkül: Férfi portré. Olaj, farost. Sérülésekkel. 60x40cm 2504992
10957
433
Jelzés nélkül: Herceg az erdőben. Olaj, farost. Kopott. 40x30cm 2498844
10958
433
Jelzés nélkül: Tanya. Olaj, farost. 40x60cm, keret nélkül. 2579614
10959
433
Jelzés nélkül kb 1930. Modern városi látványterv. Ceruza, pausz, alul sérült. 28x40 cm 2504030
10960
433
Jelzés nélkül: Kastély. Olaj, farost. Sérülésekkel. 60x50cm 2504788
10961
433
Jelzés nélkül: 4 db karikatúra. Vegyes technika, 4 db papír 1 db kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 70x26 cm 2750285
10962
433
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 56x69 cm 2750297
10963
433
Jelzés nélkül: Csendélet gyümölcskosárral. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 22x32 cm 2751042
10964
433
Jelzés nélkül: Fodor Gábor (1962- ) politikus, országgyűlési képviselő, későbbi miniszter arcképe. Tus, papír, jelzett, papírra kasírozott. Az Igazság c. lapban megjelent karikatúra. 14x8 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft