Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 411
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2683018
10917
433
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Anya gyermekével. Olaj, vászon. 40x50 cm 2772575
10918
433
Jelzés nélkül: Lovasszekér hazafelé. Olaj, vászon, kartonon. Dekoratív fakeretben, 12,5×22 cm 2794726
10919
433
5500
Jelzés nélkül: Női aktok. Vegyes technika, kollázs, fakeretben, 15×21 cm. 2630502
10920
433
3800
Jelzés nélkül: Bárhölgy. Vegyes technika, karton, sérült. 66x53 cm 2630470
10921
433
900
Jelzés nélkül, 2 db rajz: Álló akt és szürkemarha. Ceruza, papír. 28x20 cm 2799178
10922
433
Jelzés nélkül: Város részlet. Olaj, vászon, kartonra ragasztva. 29,5x23,5 cm 2798331
10923
433
Jelzés nélkül: Pornó grafika, 4 db, 21×14,5 cm 2794991
10924
433
Jelzés nélkül: Férfi akt, 2 db, akvarell, papír, 21×29 cm 2798824
10925
433
Jelzés nélkül: Párizs, rézkarc, papír, 13×17,5 cm 2800598
10926
433
Jelzés nélkül: Női fej, rézkarc, papír, keretben, 19×16,5 cm 2683021
10927
433
Jelzés nélkül: Torony. Akvarell, papír, keretben 33x24 c3 2626100
10928
433
2200
Jelzés nélkül: Női portré. Tus, filc, papír. Üvegezett keretben, 15x15cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft