Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 411
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2798524
10797
433
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Márffy Ödön jelzéssel: Csendélet. Tus, papír. Üvegezett fakeretben, 28×41 cm. 2798515
10798
433
Agricola L jelzéssel: Hegyvidéki táj várral. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 44×57 cm. 2774698
10799
433
Murai jelzéssel: Fiatal férfi portréja. Vegyes technika, karton. Feltekerve. Lapszéli szakadással. 59x47 cm 2774707
10800
433
Murai jelzéssel: Gondolkodó. Vegyes technika, papír. Feltekerve. Sérült. 60x50 cm 2774748
10801
433
Murai jelzéssel: Arckép. Pasztell, karton. Feltekerve. Lapszéli kisebb szakadással. 70x50 cm 2774754
10802
433
3800
Murai jelzéssel: Ülő női akt. Pasztell, karton. Paszpartuban. Feltekerve. 48x33 cm 2789048
10803
433
Reményi jelzéssel: Libapásztorlány. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben. 70x85cm 2791304
10804
433
3400
Nagy István jelzéssel: Sárga házikó. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 44x33 cm 2791273
10805
433
3400
Nagy István jelzéssel: Táj. Szén, karton. Üvegezett, sérült fakeretben. 18x57 cm 2791327
10806
433
Frank Frigyes jelzéssel: Házak a fák mögött. Kréta, papír. Üvegezett fakeretben. 29,5x41,5 cm 2791331
10807
433
Frank Frigyes jelzéssel: Táj. Kréta, akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 29,5x41,5 cm 2791373
10808
433
3800
Kmetty jelzéssel: Női portré. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. 61,5x43 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft