Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 411
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2730121
10785
433
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Dienes jelzéssel: Ülő atléta. Ceruza, akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 22×16 cm 2759946
10786
433
Poldi jelzéssel: Arckép. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 20×28 cm 2759962
10787
433
Dienes jelzéssel: Tigris. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 21×30 cm 2759972
10788
433
Dienes jelzéssel: Kanyargó út. Akvarell, papír. Kissé sérült (hajtásnyommal). Fakeretben, 21×35,5 cm 2759986
10789
433
Balcer jelzéssel, XX. első fele: Hazafelé. Olaj, falemez. Dekoratív, sérült keretben. 40x30 cm 2733094
10790
433
Uitz jelzéssel: Portré. Szén, papír. Üvegezett fakeretben, 42x29 cm 2760010
10791
433
Selmeczi jelzéssel: Táj. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 12,5x28 cm 2733106
10792
433
Uitz jelzéssel: Arckép. Szén, papír. Üvegezett fakeretben, 42x29 cm 2798503
10793
433
Ilosvai Varga I jelzéssel: Színes város. Olajpasztell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 49×30 cm 2675477
10794
433
Déry jelzéssel: Város toronnyal. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben. 29x22,5 cm 2798719
10795
433
Mednyánszky jelzéssel: Hegyvidék. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben. 18x22 cm. 2798458
10796
433
3800
Nagy jelzéssel: Csónakázó. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 20×34,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft