Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 411
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2774651
10724
433
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Murai jelzéssel: Álló női akt. Szén, papír. Feltekerve. 59x32 cm 2774657
10725
433
Murai jelzéssel: Álló női hátakt. Szén, papír. Feltekerve. Törésnyommal. 59x32 cm 2774666
10726
433
Murai jelzéssel: Háromkirályok imádása. Szén, papír. Feltekerve. Lapszéli apró sérüléssel. 49x63 cm 2774604
10727
433
Murai jelzéssel: Festőiskola. Akvarell, papír. 30x42,5 cm 2774596
10728
433
Murai jelzéssel: Bajszos férfi portréja. Akvarell, papír, lapszéli apró szakadásokkal, 39,5x29,5 cm 2774595
10729
433
Murai jelzéssel: Ülő hölgy portréja. Akvarell, papír, lapszéli apró szakadásokkal, 38x28,5 cm 2774593
10730
433
Murai jelzéssel: Társaság. Vegyes technika, papír, lapszéli apró szakadásokkal, 49x60,5 cm 2774591
10731
433
Murai jelzéssel: Auvergne környéki táj. Akvarell, papír, lapszéli apró szakadásokkal, 49x60,5 cm 2775242
10732
433
Ruszkay jelzéssel: Virágok. Akvarell, papír, kissé sérült, paszpartuban, 55x39 cm 2648224
10733
433
Balázs János jelzéssel: Táncosnők, Vegyes technika, karton, 60x49cm 2648214
10734
433
14000
Vörös jelzéssel: Virágok. Olaj, farost, enyhén sérült fa keretben, 50x70 cm 2704179
10735
433
Bíró Gy. jelzéssel: Csavargó, 1972. Olaj, farost, fakeretben, 80×60 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft