Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 411
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2713816
10712
433
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Villányi J. jelzéssel: Alpesi tájkép. Olaj, vászon. Sérült! 24x33cm 2713814
10713
433
Hajdú jelzéssel: Szélmalom. Olaj, vászon. Sérült! 35x23,5cm 2504731
10714
433
Szilvássy jelzéssel: 2 db Hölgy portré. Tus, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 20x28, 28x20 cm 2642830
10715
433
3800
SZ.E jelzéssel: Férfi portré. Tus, papír, jelzett (Sz.E), kopott, sérült, üvegezett keretben, 27×17 cm 2642826
10716
433
3800
SZ.E jelzéssel: Férfi portré. Tus, papír, jelzett (Sz.E), kopott, sérült, üvegezett keretben, 27×17 cm 2642825
10717
433
3800
SZ.E jelzéssel: Férfi portré. Tus, papír, jelzett (Sz.E), kopott, sérült, üvegezett keretben, 27×17 cm 2554270
10718
433
500
Kornhoffer Pécs 1914 jelzéssel: Női képmás. Olaj, karton, sérült fakeretben, 28x20cm. 2557823
10719
433
T. Mele jelzéssel: Scugnizzo. Cinkográfia. Jelzett. Mappában 24x18 cm 2500438
10720
433
Dobó Judit 75 jelzéssel: Kertben. Olaj, rétegelt fa lemez. Sérült, vetemedett. 76x63cm 2625911
10721
433
Tószegi Irma jelzéssel: Rőzsét szedő nő. Olaj, vászon, sérült keretben,63x31 cm 2642829
10722
433
3800
SZ.E jelzéssel: Férfi portré. Tus, papír, jelzett (Sz.E), kopott, sérült, üvegezett keretben, 27×17 cm 2766700
10723
433
19000
Patrick jelzéssel: Vadkacsák. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 50,5x61 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft