Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 411
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2793172
10760
433
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Chiovini F jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, fa. Dekoratív, sérült fakeretben, 20×31 cm 2798590
10761
433
Nagy István jelzéssel: Három grácia. Olaj, farost, fakeretben, 65x59 cm 2794251
10762
433
Romanello jelzéssel: Velencei részlet. Olaj, falemez. Dekoratív keretben, 43x28,5 cm. 2795754
10763
433
Szerdahelyi Gy. jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 48x55 cm 2795747
10764
433
H. Tóth Gy. jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 30x45 cm 2796427
10765
433
36000
MO jelzéssel: Szekér. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben, 45×60 cm 2796724
10767
433
Fejes jelzéssel: Halászbástya, Budapest. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 27,5x19 cm 2798652
10768
433
4200
Szeredai jelzéssel: Csendélet. Olaj, fa. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 18x13 cm. 2796700
10769
433
E. Illés A. jelzéssel: Virágzó táj. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Széleinél kissé sérült. 28,5x28,5 cm 2796733
10770
433
Rieger S jelzéssel, magyar festő, XX. sz. második fele: Novemberi reggel (sétáló pár). Olaj, farost. 50x70 cm 2797499
10771
433
Kántor L jelzéssel: Képzelt táj. Vegyes technika, papír. 27x18 cm 2797504
10772
433
Vaszary jelzéssel: Kutya és gyerek. Olaj, vászon. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben. 27x41,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft