Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 411
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2798909
10941
433
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Portré. Olaj, karton. Sérült. 48x29,5 cm 2798933
10942
433
Jelzés nélkül: Női aktok, 6 db rajz. Ceruza, papír, részben lapszéli apró sérüléssel, 42×30 cm. 2798942
10943
433
Jelzés nélkül: Női aktok. Ceruza, kollázs, papír, törésnyommal. 29×37 cm. 2742148
10944
433
3200
Jelzés nélkül: Blumenverkäuferin in Pompeii (Pompeii virágárusnő). Ceruza, papír, XIX. sz. vége körül. Szélén ázásnyomokkal, 28x19 cm 2760991
10945
433
3800
Jelzés nélkül: Absztrakt kompozíció. Akvarell, papír, paszpartuban, 29x19,5 cm 2795693
10946
433
3200
Jelzés nélkül: Gárdony 1941. Akvarell, papír 34x26 cm 2775175
10947
433
Jelzés nélkül: Templom. Akvarell, papír, lap széle kissé sérült, 42x59 cm 2775195
10948
433
Jelzés nélkül: Ülő női akt tanulmány. Ceruza, papír, sérült, kissé foltos, 86x61 cm 2775277
10949
433
Jelzés nélkül: Lány portré. Monotípia, papír, kissé sérült, 44x32 cm 2774763
10950
433
Jelzés nélkül: Fekvő női akt. Kréta, ceruza, papír. Feltekerve. Lapszéli szakadásokkal. 60x41,5 cm 2774771
10951
433
Jelzés nélkül: Fekvő női hátakt. Kréta, ceruza, papír. Feltekerve. Lapszéli szakadásokkal. 60x41,5 cm 2689475
10952
433
11000
Jelzés nélkül: Táj. Olaj, fa keretben, 8x6cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft