Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 411
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2794850
10989
433
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Balatonfelvidék. Akvarell, pasztell, papír, üvegezett fakeretben, 48×63 cm 2794987
10990
433
Jelzés nélkül: Havas hegyvidék. Olaj, karton, 55x70,5 cm. Dekoratív fakeretben. 2796869
10991
433
Jelzés nélkül: Vérszerződés. Olaj, karton. Kétoldalas mű, hátoldalán arckép. Hátoldala sérült. 25x34,5 cm 2796875
10992
433
Jelzés nélkül: Jelenet. Vegyes technika, papír. Kissé sérült. 42x50 cm 2797879
10993
433
Jelzés nélkül: Retro csendélet. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 67,5x38 cm. 2797892
10994
433
Jelzés nélkül: Kertben. Vegyes technika, farost. Dekoratív fakeretben. 86x28 cm. 2797897
10995
433
Jelzés nélkül: Kislány és kisfiú. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 36,5x90 cm. 2798336
10996
433
Jelzés nélkül: Női portré. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 53x27,5 cm 2798471
10997
433
3400
Jelzés nélkül: Hazafelé. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 27×21,5 cm 2759967
10998
433
Jelzés nélkül: Diósgyőri várrom. Olaj, falemez. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 25×33 cm 2759920
10999
433
Jelzés nélkül: Szürrealista kép. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben, 19,5×28 cm 2726476
11000
433
2200
Jelzés nélkül: Újjászületés. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. 70×46 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft