Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 164
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2774420
31650
431
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1921. "Magyar Kerékpáros Szövetség / I. díj 2km 1921. V. 22." kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem, biciklikerék díszítménnyel (29,70g/0.800/40mm) T:1- patina 2773952
31651
431
Numizmatika
1922. "50 éves az Óbudai Tornaegylet" bronz plakett (49x45mm) T:1- patina 2774119
31652
431
Numizmatika
1923. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete" kétoldalas bronz díjérem, "ARKANZAS BP" gyártói jelzéssel, hátoldalán "Súly II. 1940" gravírozással (40mm) T:1- 2774405
31653
431
3200
Numizmatika
1925. "I. H. V. 1925. MOEKE" jelzett Ag kerékpáros díjplakett "FO", "WR" és "800" beütésekkel, füllel (15,12g/0.800/42x25mm) T:1-,2 ü., ph. 2752411
31654
431
14000
Numizmatika
1925. "Békessy Béla Emlék Verseny - I. díj" kétoldalas, jelzett, aranyozott Ag díjplakett, "SGA" gyártói jelzéssel (59,96g/0.800/39x69mm) T:2 aranyozás kopott 2774026
31655
431
Numizmatika
1926. kétoldalas bronz kerékpáros díjérem mellszalagon, hátoldalán "Szentgotthárdi Kerékpáros Egylet 1926. szept. 5. Nemzetközi és Orsz. Versenye" gravírozással T:1-,2 2774342
31656
431
3200
Numizmatika
1926. "1896 - Vándor Kedv Kerékpárkör - Budapest / 1896 - 30 éves jubileuma - 1926" jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel és díszítménnyel (16,66g/0.750/37x38mm) T:1- patina 2774302
31657
431
Numizmatika
1927. "Körzeti Leventeverseny Szászvár 1927" kétoldalas, ezüstözött fém díjérem "Arkanzas Budapest" gyártói jelzéssel, "Metal" jelzéssel (40mm) T:1- ph. 2772101
31658
431
Numizmatika
1928. "K.A.C." jelzett Ag díjérem hátoldalán "K.A.C. 1928. X.21." gravírozással, "SGA" gyártói jelzéssel (11,55g/0.800/32mm) + 1926. bronz díjérem füllel, hátoldalán "1926. II. díj" gravírozással (28mm) T:2,2- patina, az egyikről letört a fül 2751941
31659
431
Numizmatika
1929. "Az érdem jeléül - Dobogókő 1929" ezüstözött bronz plakett "S.G.A." gyártói jelzéssel (57x37mm) T:2,2- ph. 2184420
31660
431
Numizmatika
1930. "Vezér István VII. o.t. 1929-1930 évi házi bajnoknak 350-400°-on" Br lemezplakett (85x52mm) és "Bajnok" ábrázolású Br éremmel (140mm), fekete fatalapzaton, akasztóval (185x256x16mm) T:2- 2774332
31661
431
Numizmatika
~1930. "Magyar Olasz Bank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1920 / 4x60 m női váltó I." ezüstözött bronz díjérem (47mm) T:2 patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft