Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 164
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2774373
31662
431
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
~1930. "P.Erzsébet Viktoria Kerékpár K. 1926" kétoldalas, jelzetlen Ag kerékpáros díjérem "HP" beütéssel (12,85g/30x30mm) T:1- patina 2774830
31663
431
2200
Numizmatika
~1930. "A leglelkesebb bankatlétának" feliratú bronz plakett (95x85mm) + beleillő "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete" bronz díjérem, "ARKANZAS BP" gyártói jelzéssel (40mm) T:2 2752223
31664
431
Numizmatika
~1930. "MÁVAG 1910" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem "Ludvig Bp" gyártói jelzéssel + ~1930. "Szegedi Testgyakorlók Köre" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel, "Ludvig" gyártói jelzéssel (31mm) + ~1930. "Szegedi Testgyakorlók Köre" kétoldalas, Al díjérem mellszalagon, "Ludvig" gyártói jelzéssel (30mm) 2774112
31665
431
Numizmatika
~1930. "Kereskedelmi Alkalmazottak O.E. Sport Csoportja Versenydíja" bronz sport díjérem (33mm) (3db) T:1-,2 egyiken ezüstözés nyomai 2774387
31666
431
3200
Numizmatika
1932. "TSC 1932" kétoldalas, jelzetlen Ag kerékpáros díjérem "HP" és "P" beütéssel, aranyozott díszítménnyel, mellszalagon, "Hawel BP" gyártói jelzéssel (~16g/39mm) T:1- patina 2774239
31667
431
Numizmatika
1934. "Szombathelyi Kerékpáros Egylet 40 éves jubileumi érme" kétoldalas, aranyozott bronz érem "Hawel BP" gyártói jelzéssel (40mm) T:1- 2752780
31668
431
3400
Numizmatika
1934. "Spárta Atlétikai Klub / 25 éves fennállásának emlékére" kétoldalas Br emlékérem. Szign.:Gál (50mm) T:1- patina 2131411
31669
431
Numizmatika
1935. "Károly Béla 100. játékára K.T.K. (Kiskunfélegyházi TK)" egyoldalas Br, labdarúgó sportérem, eredeti díszdobozban (50x72mm) T:2- 2774825
31670
431
Numizmatika
1935. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) 1885-1935 - XIII. Országos Tornaünnepély" bronz jelvény "Berán N. BPest Döbrentei u. 2" gyártói jelzéssel T:1 2770275
31671
431
Numizmatika
1935. "K.p.v.j. lőverseny 935" egyoldalas bronz díjérem sérült márvány talapzaton (40mm, talapzat:107x92mm) T:2 2732087
31672
431
Numizmatika
1935-1941. 4db-os bronz tekéző díjérem-tétel, benne "Előre Tekéző Egyesület - Budapest 1934 - Magyar bajnok - 1938-39-40" kétoldalas bronz díjérem (40mm) T:2,2- 2774283
31673
431
Numizmatika
1937-1948. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" ezüstözött bronz, bronz (2db) és Zn (2db) díjérem (36,5mm) (összesen 5db) T.1-,2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft