Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 164
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2774409
31638
431
4600
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
~1910. kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel (23,70g/0.800/37mm) T:2- 2751917
31639
431
Numizmatika
~1910. "MTE" kétoldalas bronz díjérem erősen sérült mellszalagon (40mm) + 1938. "Munkás Testedző Egyesület - MTE 1908-1938" kétoldalas bronz díjérem (38mm) T:2 2752279
31640
431
3200
Numizmatika
~1910. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" jelzett Ag díjérem "Oertel Berlin" gyártói jelzéssel (14,33g/0.800/34x26mm) + ~1940. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" öntött, ezüstözött bronz díjérem (33x25mm) T:2,2- kis ph. 2751936
31641
431
2200
Numizmatika
1911. "Budapesti Középiskolák Intézeti Versenye / Küzdj és bízva bízzál" bronz emlékérem mellszalagon, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (36mm) T:1- kis patina 2751734
31642
431
Numizmatika
~1920. "1920 Kaposvári Turul Sport Egylet" bronz emlékplakett (26x39mm) T:2 2774423
31643
431
Numizmatika
~1920. "Magyar Testgyakorlók Köre (MTK) Verseny Díj" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem, biciklikerék díszítménnyel (34,40g/0.800/40x40mm) T:1-,2 patina 2774381
31644
431
4600
Numizmatika
~1920. "Aquila Bicycle Club 1895" kétoldalas, peremén jelzett Ag kerékpáros díjérem, füllel (20,89g/0.800/36mm) T:1-,2 patina, kis ph. 2774358
31645
431
3200
Numizmatika
1926. "1896 - Vándor Kedv Kerékpárkör - Budapest / Révay Zoltán Emlékversenye" jelzett Ag kerékpáros díjérem "HP" beütéssel, aranyozott díszítménnyel, mellszalagon (16g/32x40mm) T:1- patina 2774391
31646
431
3400
Numizmatika
~1920. kétoldalas, jelzetlen Ag kerékpáros díjérem "HP" beütésekkel, bronz díszítménnyel, füllel (br.18,41g/39mm) T:2 patina 2774395
31647
431
Numizmatika
~1920. kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem "HP" beütéssel, füllel (13,12g/0.800/31x31mm) T:1-,2 ü., ph. 2774366
31648
431
Numizmatika
~1920. "1896 - Vándor Kedv Kerékpárkör - Budapest / Révay Zoltán Emlékversenye" jelzett Ag kerékpáros díjérem "HP" beütéssel, füllel (18,55g/0.750/38mm) T:1- patina 2767137
31649
431
Numizmatika
~1920. "Magyar Athletikai Szövetség" bronz díjérem mellszalagon + DN "Futás" kétoldalas bronz díjérem mellszalagon + "Leventeverseny" kétoldalas bronz díjérem (fül letört) T:2-3- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft