Porcelán Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2761851
11185
430
Herendi Rotschild mintás porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16 cm 2421102
11186
430
Herendi dombornyomott virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 15 cm 2698610
11187
430
28000
Herendi nagy méretű zöld Apponyi mintás, háncs nyomott váza, hibátlan, jelzett. m: 28cm 2697565
11188
430
28000
Herendi porcelán Ludas Matyi, gazdagon díszített magyaros mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm, h: 26 cm 2712113
11189
430
11000
Herendi porcelán bross és fülklipsz párban. Kézzel festett jelzett, hibátlan. 5 cm 2760815
11190
430
22000
Antik Óherendi virágmintás főzelékes tál, jelzett, Dezs 78, kopásokkal, d: 25,5 cm 2761724
11191
430
Herendi, Óherendi Turul fehér mázas, jelzett, kis sérüléssel 31 cm 2758392
11192
430
15000
Herendi Széchenyi István porcelán büszt, fehér és biszkvit, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 2761454
11193
430
15000
6 db Óherendi, Herendi porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 11 cm 2759276
11194
430
Herendi csipkebogyó mintás tálca. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 39x29 cm 2761861
11195
430
Herendi Rotschild mintás porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm 2760066
11196
430
Herendi Viktória mintás porcelán virágtartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12x12x13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft