Plakát

Tételek száma: 122

Vérbosszú (Medicchiek), 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Conchita Montenegro, Leonardo Cortese és mások szereplésével. Rendezte: Ladislao Vajda (Vajda László). Litográfia, papír. Markó G grafikája, jelzett a litográfián. Unitas nyomda. Modern-Film Kft.. Hajtásnyomokkal, lapszéli apró sérülésekkel, kissé foltos. 84×28,5 cm. / Vintage Hungarian poster of the Italian movie Giuliano de Medici, in slightly damaged condition, lithography on paper.
14973.

Vérbosszú (Medicchiek), 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Conchita Montenegro, Leonardo Cortese és mások szereplésével. Rendezte: Ladislao Vajda (Vajda László). Litográfia, papír. Markó G grafikája, jelzett a litográfián. Unitas nyomda. Modern-Film Kft.. Hajtásnyomokkal, lapszéli apró sérülésekkel, kissé foltos. 84×28,5 cm. / Vintage Hungarian poster of the Italian movie "Giuliano de' Medici", in slightly damaged condition, lithography on paper.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Velencei éjszakák, 1942. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Heidemarie Hatheyer, Harald Paulsen és mások szereplésével. Rendezte: Paul Verhoeven. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a plakáton. Unitas lito. Tobis Budapest Film Rt. Hajtásnyomokkal, lapszéli szakadásokkal, kissé foltos. 93×31 cm. / Vintage Hungarian poster of the German movie Die Nacht in Venedig (Night in Venice), in slightly damaged condition, lithograph on paper.
14974.

Velencei éjszakák, 1942. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Heidemarie Hatheyer, Harald Paulsen és mások szereplésével. Rendezte: Paul Verhoeven. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a plakáton. Unitas lito. Tobis Budapest Film Rt. Hajtásnyomokkal, lapszéli szakadásokkal, kissé foltos. 93×31 cm. / Vintage Hungarian poster of the German movie "Die Nacht in Venedig (Night in Venice)", in slightly damaged condition, lithograph on paper.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
A toprini nász, 1939. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Jávor Pál, Tolnay Klári és mások szereplésével. Rendezte: Tóth Endre. Litográfia, papír. Győrfy László (?) jelzéssel a plakáton. Kellner Márkus nyomda, Bp.. Photophon Film. Hajtásnyomokkal, lapszéli sérülésekkel, kissé foltos. 94×30,5 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, in damaged condition, lithograph on paper.
14975.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
9 db MDF választási plakát valamint ritka plakátok a rendszerváltás idejéből
14976.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
1959 Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Cukorrépatermelők naptára - Kössön szerződést a cukorrépatermelésre! plakát, hajtott, javított, a sarkán hiánnyal, 48×66 cm
14977.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
14978.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
14979.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
14980.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1981 Traubisoda. Trink Etwas Gutes! Traubisoda... Naturecht!, retró reklám plakát, MAHIR, Pécs, Pécsi Szikra Nyomda, az egyik sarkán kis gyűrődéssel, az egyik szélén apró szakadásokkal, 96x67 cm
14981.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
14982.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
14983.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
cca 1950 DP-21 egyéni sugáradag mérő készlet szerkezete, propaganda plakát, foltos, gyűrődésnyomokkal, 56x95 cm
14984.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft