Tétel

Katalógusszám:

14975.
429. Lezárult gyorsárverés
Plakát

Kikiáltási ár:

80 000 Ft

Leírás:

A toprini nász, 1939. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Jávor Pál, Tolnay Klári és mások szereplésével. Rendezte: Tóth Endre. Litográfia, papír. Győrfy László (?) jelzéssel a plakáton. Kellner Márkus nyomda, Bp.. Photophon Film. Hajtásnyomokkal, lapszéli sérülésekkel, kissé foltos. 94×30,5 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, in damaged condition, lithograph on paper.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras