Tétel

Katalógusszám:

14973.
429. Lezárult gyorsárverés
Plakát

Kikiáltási ár:

80 000 Ft

Leírás:

Vérbosszú (Medicchiek), 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Conchita Montenegro, Leonardo Cortese és mások szereplésével. Rendezte: Ladislao Vajda (Vajda László). Litográfia, papír. Markó G grafikája, jelzett a litográfián. Unitas nyomda. Modern-Film Kft.. Hajtásnyomokkal, lapszéli apró sérülésekkel, kissé foltos. 84×28,5 cm. / Vintage Hungarian poster of the Italian movie "Giuliano de' Medici", in slightly damaged condition, lithography on paper.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : pk