Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 286

Takáts György: Petőfi őrnagyúr küldött. Gyula, 1935. Dobay János. Kiadói papírkötésben, kissé foltos. 101 1 p. Hátsó borítóból kis hiány. Ritka!
17353.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Trunkos András: 20 év a Bikiniben. A művész, D. Nagy Lajos által DEDIKÁLT példány. hn., 2002, Teuro. Kiadói papírkötés. + D. Nagy Lajost ábrázoló fotó, 8x11 cm. 1992 Bikini 10 éves jubileumi szuperkoncert fogadására szóló jegy, 2002 Bikini lemezbemutató koncertjegy (tiszteletjegy),
17354.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Parti Nagy Lajos: Grafitnesz. Bp., 2003. Magvető. ALÁÍRT példány. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval
17355.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Márai Sándor: Ismeretlen kínai költő. (Kr. után a XX. századból - kézirat gyanánt.) Bp., 1994. Balassi, 52 p. Egésztáblás színes képekkel illusztrált! Kiadói bársonykötésben. Ritka!
17356.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Fekete István: Egy szem kukorica. Bp., 1944, Új Idők Irodalmi Intézet (Singer és Wolfner), 216 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a borítón kis folttal, sarkain kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
17357.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Fekete István: Csi. Történetek állatokról és emberekről. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1942, Singer és Wolfner, 251+(5) p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, jó állapotban, az előzéklapon Tiszteletpéldány bélyegzővel.
17358.

Fekete István: Csi. Történetek állatokról és emberekről. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1942, Singer és Wolfner, 251+(5) p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, jó állapotban, az előzéklapon "Tiszteletpéldány" bélyegzővel.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Fekete István: Zsellérek. Bp.,[1944.], Kir. M. Egyetemi Nyomda. Első kiadás. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés.
17359.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
21
Ketten a tükör előtt. B. Radó Lili versei. DEDIKÁLT! Bp., 1931, Vajda János Társaság. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17360.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17361.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Vörös István: A kéz öt ujja. Pécs, 2001, Jelenkor. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17362.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Krasznahorkai László: Kegyelmi viszonyok. H.n., 1997, Q.E.D. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
17363.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Füst Milán Teljes napló I-II. Bp., 1999. Fekete Sas Kiadó, 1800 p. Kiadói kartonált papírkötésben
17364.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft