Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 286

[Tolsztoj, Lev Nyikolajevics] Tolsztoj Leó gróf: Kiáltvány az emberiséghez. Ford.: Iván Imre. Bevezetéssel ellátta: Dr. Schmitt Jenő. Bp., 1904, Vass József, 54+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és lapszélekkel.
17401.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Poós Zoltán: Szivárvány Áruház - egy korszak kultikus tárgyai. Bp., 2001, Papirusz Book. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17402.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Szabó Magda 5 műve: Ókút (1970), Alvók futása (1967), A Danaida (1964), Az Ajtó (1987), Megmaradt Szobotkának (1983.) Bp.,1964-1987.,Magvető-Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban, pár papírborítók kis szakadásokkal.
17403.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Szabó Magda 4 műve:  Mózes egy, huszonkettő. (1967., 1. kiadás.);  Megmaradt Szobotkának. (1983.,1. kiadás.); Disznótor, Pilátus. Szabó Magda művei.; Mondják meg Zsófikának. Szabó Magda művei. ;  Bp., 1967-1983,Magvető. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban;
17404.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Nyirő József munkái sorozat 6 kötete: A sibói bölény, Jézusfaragó ember, Havasok könyve, Az én népem, Uz Bence, Isten igájában. Bp., (cca 1930-1940), Révai. Kiadói halina-kötésben, helyenként kisebb foltokkal.
17405.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
19
10 db Tamási Áron által írt, ill. róla szóló könyv: Tamási Áron: Hullámzó vőlegény. Bp., 1947, Révai. Első kiadás! Kiadói félvászon-kötés, sérült, kissé hiányos kiadói papír védőborítóban. + Szólít a szülőföld; Vadrózsa ága; Ábel; Világ és holdvilág; Ragyog egy csillag; Jégtörő Mátyás; Rügyek és reménység; Taxner-Tóth Ernő: Tamási Áron; Féja Géza: Tamási Áron alkotásai és vallomásai tükrében. Vegyes állapotban.
17406.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
From the book of genesis. Paintings by Erzsébet Udvardi. Veszprém, é.n., Pannon Nyomda. 6 db ofszet nyomat 6 külön lapon, kiadói papírmappában, borítón néhány folttal. Lapméret: 55x42 cm
17407.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Megfagyott muzsikusok 1898-1974. Bercsényi 28-30. A BME Építészhallgatóinak kiadványa. Összeáll., szerk. és jegyzetekkel ellátta: Gerle János. Bp., 1987, BME Építészmérnöki Kar. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17408.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Dr. Tóth Tihamér összegyűjtött munkái, I-V. köt.: A tiszta férfiúság; A művelt ifjú - Ne igyál!; A jellemes ifjú - Dohányzol?; A vallásos ifjú; Krisztus és az ifjú. Márton Lajos rajzaival. Bp., 1935, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, a borítókon helyenként kisebb kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.
17409.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Walter Benjámin: Angelus novus. Bp., 1980. Magyar Helikon. Kiadói vászonkötésben
17410.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17411.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
2 db - Dömötör Sándor: Hetedhét országon túl + Asztalos Miklós: Vidám történetek Mátyás királyról. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17412.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft