Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 321

16629.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Csenkey Éva, Gyugyi László, Hárs Éva: Zsolnay a nagyvilágból - Gyugyi László gyűjteménye. Bp., 2006, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.
16630.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
20th century photography - Museum Ludwig Cologne 1996. 760p. Kiadói papírkötésben
16631.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
1970-1991 BÁV aukciós katalógusok, benne több duplummal is, részben leütési árakkal is, 69 szám, duplumokkal együtt.
16632.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Magyarország Művészeti Emlékei, 3 kötet: I. köt.: Gerevich Tibor: Magyarország románkori emlékei. II. köt.: Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. IV. köt.: Rados Jenő: Magyar kastélyok. Gerevich Tibor előszavával. Szerk.: Gerevich Tibor. Bp., 1938-1939, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói félbőr-kötés, sérült borítókkal, belül nagyrészt jó állapotban, néhány kissé koszos és néhány kijáró lappal, ex libris bélyegzőkkel.
16633.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Magyar Művészeti Könyvtár. Szerk.: Bálint Jenő. 10 kötet: Rabinovszky Márius: Daumier; Ybl Ervin: Donatello I-III.; Bálint Jenő: Vaszary János művészete; Téophile Gautier: Zichy; Szentiványi Gyula: Barabás Miklós művészete; Réti István: Hollósy Simon; Vámos Ferenc: Lechner Ödön I-II. Bp., 1927, Amicus. Kiadói papírkötés, két borítón sérült/hiányos illusztrációval, több kötetben felvágatlan lapokkal. Kiadói aranyozott, kissé fakó karton dísztokban.
16634.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Malonyay Dezső: A magyar nép művészete. I-V. köt. Bp., 1984-1987, Helikon. Reprint kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírtokban, kísérőfüzettel.
16635.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Martin Harrison: David Bailey. Birth of cool 1957-1969. New York, 1999, Viking Studio. Angol nyelven. Első amerikai kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában, jó állapotban.   David Bailey (1938-) angol fotográfus, hírességekről készült fotóiról lett ismert, köztük pl.: Beatles, Rolling Stones, II. Erzsébet királynő, Diana, Andy Warhol...stb.
16636.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Hessling, Egon: Le mobilier du Premier Empire. (Möbel des Ersten Kaiserreiches / Furniture of the First Empire). Leipzig, [1910], A. Schumanns Verlag, (12) p. + LX t. (heliotípiák, fekete-fehér képtáblák). Francia nyelven. Kiadói félvászon mappában.
16637.

Hessling, Egon: Le mobilier du Premier Empire. (Möbel des Ersten Kaiserreiches / Furniture of the First Empire). Leipzig, [1910], A. Schumann's Verlag, (12) p. + LX t. (heliotípiák, fekete-fehér képtáblák). Francia nyelven. Kiadói félvászon mappában.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
16638.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Banksy: Wall and Piece. London, 2006., Century. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16639.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Josef Sudek Foto Grafie s úvodni studii Lubomira Linharta. Praha, 1956. Kiadói vászonkötésben.
16640.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft