Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 321

16641.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
cca 1930-1940 Építészeti enciklopédia. Andreetti Károly műépítész, orsz. gyűl. képv., főiskolai tanár úr előadásai nyomán jegyezte: Burián László II. évf. művész növ. Kézirat, számos építészeti ceruza- és tollrajzzal, 57 p. Aranyozott félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval.
16642.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11
Magyar fényképezés / Das ungarische Lichtbild / Hungarian Photography / Photographie Hongroise 1939. Kinszki Imre, Seiden Gusztáv, és Vadas Ernő közreműködésével szerk.: Rosner Károly. Bp., 1939, Officina, 31 p.+ 80 t. (fekete-fehér fotók). Benne neves magyar fotósok munkáival, közte Balogh Rudolf, Pécsi József, Szöllősy Kálmán, H. Kálmán Kata, Friedmann Pál, Vadas Ernő, Kinszki Imre, Aszmann Ferenc, Seiden Gusztáv, Brassai M., Munkácsi Márton, Moholy-Nagy László és mások fotóival. Magyar, német, angol és francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
16643.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Occupying spaces. Experimental theatre in Central-Europe 1950-2010. Ljubjana, 2010. Slovenski Gledaliski Muzej, Kiadói papírkötésben. 591p.
16644.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
16645.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
August Kotzsch 1836-1910 Photograph in Loschwitz bei Dresden. Dresden, 1986. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval, karton tékában.
16646.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Wehner Tibor: Szárnyas idő. Drégely László művészete. 2007, Glória. Kiadói kartonált kötés, kisebb sérülésekkel.
16647.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1982-1996 Ketterer Kunst München aukciós katalógusok,9 db: 64.,74.,107.,117.,192., 196., 198.,203.,209. Auktion. Angewandte Kunst. Jugendstil, Art Déco, Modernes Design. Német nyelven. Gazdag képanyaggal.
16648.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1960-1979 Művészet folyóirat 84 száma, benne 4 teljes évfolyammal (1961,1962, 1963, 1964), néhány duplummal is.
16649.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1947-1949 Új építészet folyóirat 13 száma, benne II. évf. 1-2., 5-7., 11-12. számok, a III. évf. 3., 6-7., 9-10., IV. évf.- 1. szám. Változó állapotban, kopott borítókkal, néhány borítón szakadásokkal.
16650.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16651.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Nicolas Schöffer 1912-1992 retrospektív/retrospective. Szerk.: Rockenbauer Zoltán. Bp., 2015, Műcsarnok. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés./ Nicolas Schöffer 1912-1992 retrospective. Edited by Zoltán Rockenbauer. Bp., 2015, Kunsthalle. Hungarian and English language. Paperbinding.
16652.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft