cca 1930-1940 Építészeti enciklopédia. Andreetti Károly műépítész, orsz. gyűl. képv., főiskolai tanár úr előadásai nyomán jegyezte: Burián László II. évf. művész növ. Kézirat, számos építészeti ceruza- és tollrajzzal, 57 p. Aranyozott félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval.
Magyar fényképezés / Das ungarische Lichtbild / Hungarian Photography / Photographie Hongroise 1939. Kinszki Imre, Seiden Gusztáv, és Vadas Ernő közreműködésével szerk.: Rosner Károly. Bp., 1939, Officina, 31 p.+ 80 t. (fekete-fehér fotók). Benne neves magyar fotósok munkáival, közte Balogh Rudolf, Pécsi József, Szöllősy Kálmán, H. Kálmán Kata, Friedmann Pál, Vadas Ernő, Kinszki Imre, Aszmann Ferenc, Seiden Gusztáv, Brassai M., Munkácsi Márton, Moholy-Nagy László és mások fotóival. Magyar, német, angol és francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
1947-1949 Új építészet folyóirat 13 száma, benne II. évf. 1-2., 5-7., 11-12. számok, a III. évf. 3., 6-7., 9-10., IV. évf.- 1. szám. Változó állapotban, kopott borítókkal, néhány borítón szakadásokkal.
Nicolas Schöffer 1912-1992 retrospektív/retrospective. Szerk.: Rockenbauer Zoltán. Bp., 2015, Műcsarnok. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés./ Nicolas Schöffer 1912-1992 retrospective. Edited by Zoltán Rockenbauer. Bp., 2015, Kunsthalle. Hungarian and English language. Paperbinding.