https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 321

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Molnár Dénes: Csíki vártemplomok. Erdély Album. [Marosvásárhely, 1993.], Impress, 2 p.+15 t. 15+2 illusztráció (2 a borító 1-1 oldalán.) Kiadói papírmappában. Számozott (78./1000), a művész által aláírt példány.
16725.

Molnár Dénes: Csíki vártemplomok. Erdély Album. [Marosvásárhely, 1993.], Impress, 2 p.+15 t. 15+2 illusztráció (2 a borító 1-1 oldalán.) Kiadói papírmappában. Számozott (78./1000), a művész által aláírt példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
12
Horváth Ernő Zoltán: ,,Életrevalók. Híres fogyatékkal élő emberek és alkotásaik. [Bp.], 2020., Vivo. Kiadói kartonált papírkötés.
16726.

Horváth Ernő Zoltán: ,,Életrevalók." Híres fogyatékkal élő emberek és alkotásaik. [Bp.], 2020., Vivo. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1958 Műterem I. évf. 2-12. Szerk.: Aradi Nóra, Bortnyik Sándor, Domanovszky György, Farkas Zoltán, Murányi-Kovács Endre, Pogány Ö. Gábor. Néhol kopott, néhol foltos, illetve kissé szakadozott borítókkal.
16727.

1958 Műterem I. évf. 2-12. Szerk.: Aradi Nóra, Bortnyik Sándor, Domanovszky György, Farkas Zoltán, Murányi-Kovács Endre, Pogány Ö. Gábor. Néhol kopott, néhol foltos, illetve kissé szakadozott borítókkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Markos Kounalakis Reflections 1980-82. Bp., 2012., Ernst Galéria. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16728.

Markos Kounalakis Reflections 1980-82. Bp., 2012., Ernst Galéria. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
D. Udvary Ildikó (szerk.): Káosz és rend. H. n., 2017, Magyar Alkotóművészek Orsz. E. 397 p. Többek közt Aknay János, ef Zámbó István, Matzon Ákos műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
16729.

D. Udvary Ildikó (szerk.): Káosz és rend. H. n., 2017, Magyar Alkotóművészek Orsz. E. 397 p. Többek közt Aknay János, ef Zámbó István, Matzon Ákos műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Markója Csilla: Egy másik Mednyánszky. Bp., 2008, Meridián. 404 p. Színes és fekete-fehér képekkel, Mednyánszky László műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16730.

Markója Csilla: Egy másik Mednyánszky. Bp., 2008, Meridián. 404 p. Színes és fekete-fehér képekkel, Mednyánszky László műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
1
Vilhelm Károly. Szerk.: Molnár Csilla. Szolnok, 2003., Tisza Nyomda. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16731.

Vilhelm Károly. Szerk.: Molnár Csilla. Szolnok, 2003., Tisza Nyomda. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Max Beckmann. Das graphische Werk 1911-1946. Kiállítási katalógus. New York, 1989., Serge Sabarsky. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
16732.

Max Beckmann. Das graphische Werk 1911-1946. Kiállítási katalógus. New York, 1989., Serge Sabarsky. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Emil Nolde. Akwarele i grafiki. New York-Kraków, 1989., Serge Sabarsky-Miedzynarodwe Centrum Kultury. Lengyel nyelven. Kiadói papírkötés.
16733.

Emil Nolde. Akwarele i grafiki. New York-Kraków, 1989., Serge Sabarsky-Miedzynarodwe Centrum Kultury. Lengyel nyelven. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1975 Művészet, a Magyar Képzőművészek Szövetségének folyóirata, XVI. évf. 3. és 5. sz. Szerk.: Rideg Gábor. Benne: Lőrincz Ernő: Fülep Lajos munkásságának tudománytörténeti jelentősége 1-2. írással. Bp., 1975, Lapkiadó Vállalat, 52 p., 52 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Papírkötésben, az egyik szám borítója lejár. + Valamint Fülep Lajos írásainak bibliográfiája, fénymásolat, 4 p.
16734.

1975 Művészet, a Magyar Képzőművészek Szövetségének folyóirata, XVI. évf. 3. és 5. sz. Szerk.: Rideg Gábor. Benne: Lőrincz Ernő: Fülep Lajos munkásságának tudománytörténeti jelentősége 1-2. írással. Bp., 1975, Lapkiadó Vállalat, 52 p., 52 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Papírkötésben, az egyik szám borítója lejár. + Valamint Fülep Lajos írásainak bibliográfiája, fénymásolat, 4 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Csák Máté: Az építészet lényege. Bp., 2011, Körmendi. Egyetlen kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban, a címlapon tollrajzzal.
16735.

Csák Máté: Az építészet lényege. Bp., 2011, Körmendi. Egyetlen kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban, a címlapon tollrajzzal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Hann Ferenc: Paulovics László.  A művész, Paulovics László (1937-) erdélyi magyar grafikus, festő, díszlettervező által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány! Kántor Lajos és Kocsis István írásaival. Szentendre, 2008., Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága-Ferenczy Múzeum. Paulovics László műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés,
16736.

Hann Ferenc: Paulovics László. A művész, Paulovics László (1937-) erdélyi magyar grafikus, festő, díszlettervező által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány! Kántor Lajos és Kocsis István írásaival. Szentendre, 2008., Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága-Ferenczy Múzeum. Paulovics László műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz