Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 320
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2504992
10826
427
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Herceg az erdőben. Olaj, farost. Kopott. 40x30cm 2498844
10827
427
Jelzés nélkül: Tanya. Olaj, farost. 40x60cm, keret nélkül. 2625903
10828
427
Jelzés nélkül: Csónakázó hölgy. Akvarell, papír, hullámos, üvegezett, sérült fakeretben. 32x42cm 2504782
10829
427
Jelzés nélkül: Gondolkodó. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 59x41 cm 2646262
10830
427
Jelzés nélkül: Íriszek. Vegyes technika, papír. sérülésekkel. 30x21 cm 2540267
10831
427
Jelzés nélkül: Halászok a tengeren. Akvarell, papír. Sérült. sérült üvegezett fakeretben. 33x48cm 2504713
10832
427
100
Jelzés nélkül: Férfi portré. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 63x45cm 2504720
10833
427
100
Jelzés nélkül: Hölgy portréja. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 54x41cm 2504714
10834
427
100
Jelzés nélkül: Női portré. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 59x45cm 2504724
10835
427
100
Jelzés nélkül: Hölgy portréja. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 62x44cm 2504727
10836
427
100
Jelzés nélkül: Hölgy portréja. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 58x41cm 2504737
10837
427
Jelzés nélkül: Bíró. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 80x60 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft