Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 320
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2504778
10838
427
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Nőói portré. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 62x41 cm 2504025
10839
427
Jelzés nélkül: Férfi portré. Olaj, farost. Sérülésekkel. 60x40cm 2500740
10840
427
100
Jelzés nélkül: Hölgy a kertben. Akvarell, papír. 30x39cm 2733396
10841
427
Jelzés nélkül: Csendélet. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 59x45 cm 2733531
10842
427
Jelzés nélküÍ: Csendélet bokályban. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 39×25,5 cm 2734216
10843
427
Jelzés nélkül: Gyerekek a réten. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 25x37,5 cm. 2734414
10844
427
Jelzés nélkül: kb. 20 tanulmányrajz vázlatfüzetben, 1943 körül. Ceruza, papír. Helyenként kissé foltos, egyik lap sérült. 34,5x25 cm. 2734579
10845
427
Jelzés nélkül: Salzburg látképe. Olaj, farost, fakeretben. 38x46 cm. 2735134
10846
427
Jelzés nélkül: Hölgy kutyával. Olaj, lemez. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×90 cm 2735263
10847
427
Jelzés nélkül: Jelenet. Vegyes technika, papír, kartonra kasírozva, 40x49,5 cm 2735791
10848
427
3800
Jelzés nélkül: Fiú portré. Ceruza, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 37x27 cm 2735936
10849
427
Jelzés nélkül: Csendélet. Pasztell, karton. 40x30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft