Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 320
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2735425
10790
427
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Balaton, 8 db, akvarell, papír, 24×32 cm 2735450
10791
427
Jelzés nélkül: Álom, vegyes technika, papír, felcsavarva, 70×100 cm 2735446
10792
427
Jelzés nélkül: Ébredés után, vegyes technika, papír, 70×50 cm 2735455
10793
427
Jelzés nélkül: Arc, vegyes technika, papír, felcsavarva, 70×60 cm 2649241
10794
427
Jelzés nélkül: Az idő vasfoga. Vegyes technika, farost. Keretben. 50X30 cm 2707842
10795
427
4800
XIX. sz vége. 2 db német feliratos grafika. Weihnachtspost, Die Geschwister. ceruza, papír, jelzés nélkül 22x31 cm Lapméret 30x40 cm 2223694
10796
427
Ismeretlen jelzéssel: Női alak. Vegyes technika, rizspapír, (cenzori?) pecséttel, festett, üvegezett, fa keretben, 64x42 cm 2634756
10797
427
14000
Jelzés nélkül: Hófödte menedékház a Svájci Alpokban (Hertenbühlalpe, Schweiz). Akvarell, papír. Kartonra kasírozva, dekoratív, üvegezett fa keretben, foltos, 34x25 cm 2634765
10798
427
6500
Jelzés nélkül: Menyecske népviseletben, kosárral. Olaj, vászon, kartonon, 38x31,5 cm 2712961
10799
427
Jelzés nélkül: Téli táj. Olaj, vászon, 21×27 cm 2688483
10800
427
Jelzés nélkül: New York-palota. Ceruza, papír. Paszpartuban, üvegezett keretben, 78x80 cm 2640903
10801
427
Jelzés nélkül: Portré. Ceruza, papír. 32,5x23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft