Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 320
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2515200
10802
427
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Alak. Tus, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 21,5×30 cm 2608086
10803
427
Jelzés nélkül: Csendélet pohárral. Akvarell, papír, lapszéli apró sérülésekkel, 40x29,5 cm 2608075
10804
427
Jelzés nélkül: Csendélet. Pasztell, papír, lapszéli apró sérülésekkel, 28x24 cm / 2608080
10805
427
Jelzés nélkül: Csendélet citromokkal. Pasztell, papír, lapszéli apró sérülésekkel, 31,5x24 cm / 2627582
10806
427
14000
Jelzés nélkül: Ladik. Olaj, farost, 52x71, kopott keretben. 2493361
10807
427
Kurbel József (?-?), kárpátaljai XX. sz. festő: Imádkozó szent. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 80x60 cm 2709112
10808
427
Jelzés nélkül, XX. sz. első felében működött magyar festő: Zugliget, kilátás a Hármashatár hegy felé. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Hátoldalán feliratozott. 32,5x25 cm 2706922
10809
427
Jelzés nélkül, XIX. sz vége: Liliomok. Olaj, vászon. Vakráma nélkül, széleinél kissé sérült. Kissé foltos. 38×26 cm 2705817
10810
427
Jelzés nélkül, Rembrandt után: Önarckép. Rézkarc, papír. XX. sz. második fele. 20,5x18 cm 2611494
10811
427
4800
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz első fele/közepe: Expresszív táj. Tus, karton. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 39,5x50 cm 2622958
10812
427
3800
Jelzés nélkül: Erdei munkások. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 37×51 cm 2622961
10813
427
Jelzés nélkül: Erdőrészlet. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 37×51 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft