Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 320
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2681474
10778
427
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Vegyes grafikai tétel 17 db karikatúrák, tájképek stb. több kéztől 2640841
10779
427
4200
Jelzés nélkül: Címer. Tempera, tus, papír. Lapszéli apró sérüléssel. 23x17 cm 2630502
10780
427
Jelzés nélkül: Bárhölgy. Vegyes technika, karton, sérült. 66x53 cm 2630481
10781
427
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, vászon. Kissé sérült. 45x58 cm 2630470
10782
427
Jelzés nélkül, 2 db rajz: Álló akt és szürkemarha. Ceruza, papír. 28x20 cm 2623076
10783
427
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő: Portré. Olaj, vászon, sérült, 21x16,5 cm / oil on canvas, damaged 2505059
10784
427
Jelzés nélkül: Folyópart. Olaj, karton. Sérült fa keretben. 13x9cm 2553641
10785
427
600
Jelzés nélkül: Női portré. Tus, papír, jelzés nélkül, lap bal széle kissé foltos, 13,5x12,5 cm. 2552928
10786
427
600
Jelzés nélkül: Lehel hűtőgépgyár, Jászberény. Rézkarc, papír. 6,5x13 cm 2734100
10787
427
Henri Matisse (1869-1954): Akt, cinkográfia, papír, paszpartuban, jelzett a cinkográfián. 12x16 cm 2708935
10788
427
Jelzés nélkül: 2 db látványos kompozíció. Monotípia, papír, 36,5x17 cm és 35,5x15 cm 2698669
10789
427
Jelzés nélkül: Balatonfelvidéki táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 30×40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft