Bolhapiac Tételek száma: 489
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2599692
11725
426
Flea Market
Konferencia mappa, műbör, 27x37cm 2602914
11726
426
26000
Flea Market
Régi muskéta / kard, kopott, h:79cm 2602917
11727
426
Flea Market
Argentor alpakka kínálótál, kopott, jelzett, d:22cm 2599683
11728
426
Flea Market
Tükrös tálca, fém peremmel, kopott, tükör erősen kopott, d:30cm 2599677
11729
426
Flea Market
Tacskó formájú késbak, 6db, plexi, kopásnyomokkal h:10cm 2602920
11730
426
Flea Market
Bőr aktatáska, kopott, 27x42cm 2619565
11731
426
11000
Flea Market
2620485
11732
426
14000
Flea Market
2701275
11733
426
Flea Market
Szőlőmotívumokkal díszített faragott fa díszváza, m: 32 cm 2566164
11734
426
Flea Market
Krämerbrücke emlék falidísz,fém, bútorlapra applikálva, 25x38 2526159
11735
426
Flea Market
Retró férfi pipere készlet, benne tükör, körömreszelő, kefe, stb., műbőr táskában, 28x15x5 cm 2460866
11736
426
Flea Market
kb 10 db kalocsai hímzéses és egyéb hínzett terítő, párnahuzat, stb, nagy méretűek is- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft