Bolhapiac Tételek száma: 489
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2542114
11749
426
Flea Market
Fém kosárka, rózsa díszítéssel, m: 12 cm 2644433
11750
426
Flea Market
2580574
11751
426
Flea Market
Vegyes bolha tétel, gyertyatartó, hógömb, nyakláncok, fa elefánt stb. vegyes méretben. 2697719
11752
426
Flea Market
25 db műsoros magnókazetta 2697712
11753
426
Flea Market
Kossuth-címeres fa doboz bojttal, zsanér nélküli fedéllel, kopásnyomokkal, 30,5x21x9,5 cm 2698048
11754
426
Flea Market
Régi díszes faragott fa doboz, sérült, kulcs nélkül, 19x29x8,5 cm 2631365
11755
426
Flea Market
3 db festett tojás, kis hajszálrepedéssel 2631384
11756
426
Flea Market
Kis gyertya készlet, eredeti csomagolásában, virágos kis kerámia tálkával, bizsu karkötővel + egyiptomi sérült papirusz kép 2631351
11757
426
Flea Market
4 db mécsestartó + kis kerámia lányka harang, kopásnyomokkal 2406543
11758
426
100
Flea Market
Vegyes bolha tétel: porcelán Buddha figura, kerámia szív dísz, hűtőmágnesek, stb. 2496705
11759
426
100
Flea Market
5 db mécsestartó, kopott. 2695624
11760
426
Flea Market
Régebbi fa körző Iskolai táblához, végében új kötőelemekkel, kopott, h: 51 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft