Bolhapiac Tételek száma: 489
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2714801
11713
426
Flea Market
Volksvagen cigarettatartó és öngyújtó, nincs kipróbálva, zománcozott fém, m: 9-10 cm 2714772
11714
426
Flea Market
Baba bőrönd, babaruhákkal, kopott, 29x20 cm 2714758
11715
426
Flea Market
2714748
11716
426
Flea Market
Saller készlet tartozékokkal. 2714724
11717
426
Flea Market
6db vegyes régi konyhai eszköz. 2640868
11718
426
Flea Market
8 db fa pecsételő, tartóval. 2640910
11719
426
Flea Market
BMW cápauszony antenna, kamionos kétutas antenna 2640854
11720
426
Flea Market
Skeet evezős csónak ülés, bakelit 25x34 cm 2675409
11721
426
Flea Market
2675485
11722
426
Flea Market
2675466
11723
426
Flea Market
Csali készítő, horgász szerszám, kopott, h: 35 cm 2675186
11724
426
Flea Market
Fém gyertyatartó, fa baluszterrel, kopásnyomokkal, m: 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft