Bolhapiac Tételek száma: 489
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2713945
11701
426
Flea Market
Iparművész kovácsoltvas tükör 43x55 cm 2713950
11702
426
Flea Market
Ausztrál benszülött rajz (nyomat) 20x17 cm Keretben. 2713952
11703
426
Flea Market
Régi kávé reklám plakát reprintje keretben 40x60 cm 2724022
11704
426
Flea Market
American Kitchen Seale Retró mérleg, 3kg, kopásokkal, m: 29,5 2724023
11705
426
Flea Market
Asztalközép, ezüstözött alpakka, kopásokkal, m: 17 cm 2713953
11706
426
Flea Market
Régi kávé reklám plakát reprintje keretben 40x60 cm 2713963
11707
426
Flea Market
Walter Bossi stílusú 4 db sünis tálka. Fém, d: 7-12 cm 2713973
11708
426
Flea Market
Maja naptár. Ceruza, papír. d: 17 cm Üvegezett keretben 2714052
11709
426
Flea Market
Polo Ralph Lauren könyv formájú doboz 23x14cm, benne üveg palack és kis bicska. Házi készítésű ajándék.... 2714055
11710
426
Flea Market
2db műanyag malac persely, kopott, az egyik össze firkált. m: 10 cm 2714060
11711
426
Flea Market
2 karú Art Deco falikar, sérült. m: 23 cm 2714422
11712
426
Flea Market
Ezüstözött alpakka tál, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, 38x22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft