Üvegtárgyak

Tételek száma: 173

Ajka ólomkristály Hannover Waterford stílusú brandy pohár készlet, 6 db, a poharak széle aranyozott, hibátlanok, eredeti dobozában, etikettel, m: 16 cm/  Ajka lead crystal Hannover Waterford style brandy glass set, 6 pc., with gold-plated edges, in original box, with labels, m: 16 cm
11537.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Ajka ólomkristály Hannover Waterford stílusú serleg pohár készlet, 6 db, a poharak széle aranyozott, hibátlanok, eredeti dobozában, etikettel, m: 20 cm/   Ajka lead crystal Hannover Waterford iced beverage globlet set, 6 pc., with gold-plated edges, in original box, with labels, m: 20 cm
11538.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Ajka ólomkristály Hannover Waterford stílusú borospohár készlet, 5 db, a poharak széle aranyozott, hibátlanok, eredeti dobozában, etikettel, m: 15 cm/  Ajka lead crystal Hannover Waterford style wine glass set, 5 pc., with gold-plated edges, in original box, with labels, m: 15 cm
11539.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
Grauer Miksa (1829 - 1895) cég reklámajándék cukortartója. Kehely formájú talpas, rózsaszín öntött üveg cukortartó, fedél nélkül. Oldalán szalagsávban apró festett virágok látszanak. Oldalán aranybetűs írott felirat olvasható: Grauer Miksa csász. és kir. udvari szállító Kerepesi út 45. 1880-1895 között készült. Szejpere belső részén minimális lepattanás, kopásnyomokkal. m: 12 cm, d: 13 cm
11541.

Grauer Miksa (1829 - 1895) cég reklámajándék cukortartója. Kehely formájú talpas, rózsaszín öntött üveg cukortartó, fedél nélkül. Oldalán szalagsávban apró festett virágok látszanak. Oldalán aranybetűs írott felirat olvasható: " Grauer Miksa csász. és kir. udvari szállító Kerepesi út 45." 1880-1895 között készült. Szejpere belső részén minimális lepattanás, kopásnyomokkal. m: 12 cm, d: 13 cm

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
6 db színes lapra csiszolt likőrös pohár és kiöntő, dugón apró csorbákkal, egyik pohár sérült
11542.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Historizáló kínáló és virágtartó, üveg és fém, kopásnyomokkal, m: 46 cm
11543.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
Dúsan csiszolt, ólomkristály talpas boros pohár, 11 db, hibátlan, m: 14,5 cm
11544.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Ólomkristály fagylaltos 6 db, hibátlan, d: 10,5 cm
11545.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Muranói fém rátétes üveg bonbonier, d: 9 cm, m: 6,5 cm
11546.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
11547.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Hamutálgyűjtemény tétel, amerikai, főleg Las Vegas-i és Hollywood-i hotelek, éttermek hamutáljai, 9 db: Pizza Hut, Riviera Hotel (Palm Springs), Howard Johnson Restaurants Motor Lodges (x2), Barones (Hollywood), Moterey Club (S. Vermont (California), Piece O Pizza, Pieneer, Mikes Pizza. Különféle méretben. Változó állapotban.
11548.

Hamutálgyűjtemény tétel, amerikai, főleg Las Vegas-i és Hollywood-i hotelek, éttermek hamutáljai, 9 db: Pizza Hut, Riviera Hotel (Palm Springs), Howard Johnson Restaurants Motor Lodges (x2), Barone's (Hollywood), Moterey Club (S. Vermont (California), Piece O' Pizza, Pieneer, Mike's Pizza. Különféle méretben. Változó állapotban.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Biedermeier cseh likőrös üveg, több rétegű, csiszolt, kopásnyomokkal, pótolt dugóval, m: 23 cm
11549.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft