Üvegtárgyak Tételek száma: 173
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2703441
11587
425
Glass-objects
Ólomkristály váza, hibátlan, 21 cm 2703440
11588
425
Glass-objects
Ólomkristály váza, hibátlan, 20 cm 2703438
11589
425
Glass-objects
Ólomkristály váza, hibátlan, 34 cm 2704354
11590
425
Glass-objects
Francia tűziaranyozott cukortartó, üvegbetéttel, 1920 körül, kopásnyomokkal, m: 10 cm 2704346
11591
425
Glass-objects
Irizáló, repesztett váza, kopásnyomokkal, m: 11 cm 2704243
11592
425
Glass-objects
Joska jelzett, kristályüveg levélnehezék, hibátlan, m: 8 cm 2654840
11593
425
Glass-objects
Rózsaszín parfümös üveg, apró lepattanásokkal, m: 17 cm 2625216
11594
425
Glass-objects
Kovács Attila Adidas volt ügyvezető igazgató emlék tárgy, ólomkristály díszváza, díszdobozban, jelzett, hibátlan, m: 15,5cm 2674792
11595
425
Glass-objects
2 db sötétkék mázas retró kerámia váza. Jelzett, az egyiken apró lepattanás, m: 22-23 cm 2526381
11596
425
Glass-objects
Ólomkristály bólés tál, metszett, kopásnyomokkal, d: 21 cm + kis tálak, 6 db 2517334
11597
425
Glass-objects
Nagyméretű olasz likőrös üveg dugóval, formába öntött, jelzett, m: 24 cm 2704634
11598
425
Glass-objects
2db üveg kínáló, ezüstözött szerelékkel, d: 19,5-27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft