Üvegtárgyak Tételek száma: 173
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2709596
11612
425
Glass-objects
"Adler és Gold Cs. és Kir. udvari szállítók Kassa" üveg, kopásnyomokkal, m: 27,5 cm 2709692
11613
425
Glass-objects
Kínáló edény. XIX. sz. Kézzel festett üveg, réz peremmel, fedő nélkül. d: 10 cm 2522184
11614
425
Glass-objects
2 db gazdagon csiszolt ólomkristály váza, kopott, m: 14 és 16 cm 2522185
11615
425
Glass-objects
2 db gazdagon csiszolt ólomkristály váza, kopott, m: 13 és 16 cm 2590886
11616
425
Glass-objects
Díszváza bonbonierrel, mangánlilia, hialit üveg, plasztikus aranyozással, kopásnyomokkal, a bonbonieren apróbb csorba. m:25,5cm, d: 15cm 2704228
11617
425
Glass-objects
Firenzei üveg váza. Opaline. Jelzett, hibátlan 27 cm 2704233
11618
425
Glass-objects
Orrszarvú formájú kenyai rumos üveg. Formába préselt 25 cm 2712380
11619
425
Glass-objects
Design olasz váza, üveg, hibátlan, m: 26 cm 2712237
11620
425
Glass-objects
Karcagi, berekfürdői kraklé / fátyol üveg váza. Formába fújt, hibátlan. m: 18 cm 2709677
11621
425
Glass-objects
Swarovski kristály mókus figura. Jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 4,5 cm 2708902
11622
425
Glass-objects
Swarovski kristály bagoly figura. Jelzett, néhány egészen apró csorbával, m: 5 cm 2690606
11623
425
Glass-objects
I W jelzéssel:Kék talpas váza. Formába öntött, üveg, hibátlan, m: 33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft