Üvegtárgyak Tételek száma: 173
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2573564
11575
425
Glass-objects
Muránói hutaüveg gondola, anyagában színezett, kis csorbával, h: 19,5 cm 2707126
11576
425
Glass-objects
"Tarcsafürdő" kézzel festett, virágmintás üveg emlékpohár, kis kopásnyomokkal, apró csorbákkal, m: 8,5 cm 2707963
11577
425
Glass-objects
Rózsaszín dekoratív üveg kompótos készlet, tál + 11 db tálka (hiányos), anyagában színezett, kis kopásnyomokkal, d: 24 cm és 13 cm 2597990
11578
425
Glass-objects
Bohémia nagy méretű hamutál, halvány lila, anyagában színezett üveg, etikettel jelzett, hibátlan 22x22 2597991
11579
425
Glass-objects
Egermann díszváza, szelén pácolt, csiszolt üveg, etikettel jelzett, hibátlan, m: 20,5cm 2701968
11580
425
Glass-objects
4 darabos üveg tétel, vázák, kínáló, hibátlan, részben jelzett, m: 14-20 cm 2637791
11581
425
Glass-objects
Kristály boros/ vizes üveg, nem hozzávaló dugóval, hat pohárral 30 cm, 11 cm 2702503
11582
425
Glass-objects
Skandináv design kék váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 19 cm 2702501
11583
425
Glass-objects
Retró zöld üveg tálka, jelzés nélkül, hibátlan, m: 9 cm, d: 11 cm, 2703452
11584
425
Glass-objects
Ólomkristály váza, hibátlan, 25,5 cm 2703451
11585
425
Glass-objects
Design üveg tál, szélén felirat: Götteborg, 1956 hibátlan, d: 30 cm 2703444
11586
425
Glass-objects
Ólomkristály bordó váza, hibátlan, 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft