Epiag Pirkenhammer fedeles díszváza, kobaltkékkel festett porcelán, plasztikus arannyal díszítve, kopott, jelzett, m: 26cm, oldalán babérkoszorúban két keresztbe tett égő fáklya E betűvel körbefogva, amely feltehetően "egyetértésre" utal. 1920-1930 körül.
Antik Minton teáscsésze aljjal, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, mázrepedésekkel, csorbákkal, jelzett, XIX. század, csésze m: 6,5 cm, csésze alj d: 15 cm.
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán plakett, jelzett, számozott: 71/500, apró lepattanással a felső aranyozott szegélyén, paszpartuban, 8,5×11,5 cm