Porcelán

Tételek száma: 314

Herendi: Karneváli hölgy. Kézzel festett porcelán. Tervező: Schrammel Imre (1933- ) Jelzett. Hibátlan. m: 38 cm / Herend fine china Carnival Lady Figurine - Herend Butterfly design. Height 38 cm, marked: Herend stamp and serial number: 15006-0-00 PAP (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION)
11215.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
823,53
11216.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
Herendi 26 részes étkészlet, zöld virágmintás, jelzett, 2db süteményes, 1 db lapos, és főzelékes restaurált.
11217.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Herendi virágmintás barokkos váza, másik oldalán: Szegedi dóm, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm
11218.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Zsolnay eozin mázas őzike. Jelzett, hibátlan. 1920-30 körül m: 12 cm
11220.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Zsolnay Pompadour mintás porcelán teás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan.
11221.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Zsolnay pillangómintás hatszemélyes mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
11222.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
11223.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Zsolnay porcelán modern ,,darázs váza, tervező: Török János, kézzel festett, jelzett, kopott, mázhibákkal, m: 15 cm
11224.

Zsolnay porcelán modern ,,darázs" váza, tervező: Török János, kézzel festett, jelzett, kopott, mázhibákkal, m: 15 cm

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Zsolnay eozin mázas emlékplakett, Magyarország-Ausztria Bélyegkiállítás Budapest 1984., jelzett, apró kopásnyomokkal, d=10,3cm
11225.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Zsolnay porcelán modern ,,halas tál, tervező: Török János, kézzel festett, jelzett, kopott, mázhibákkal, m: 24 cm
11226.

Zsolnay porcelán modern ,,halas" tál, tervező: Török János, kézzel festett, jelzett, kopott, mázhibákkal, m: 24 cm

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11227.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft