Könyvek: Történelem

Tételek száma: 218

15658.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Németh Margit: Az aquincumi Fürdő Múzeum és légiotábor emlékei. Vezető. Aquincumi Zsebkönyvek 3. Bp., 2013., BTM Aquincumi Múzeum - Archeolingua Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés,
15659.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15660.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15661.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Kossuth Lajos: Irataim az emigrációból I-III. Bp., 1880-1882, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
15662.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Titkos történetek. Válogatás a Betekintő folyóirat első öt évfolyamából. Szerk.: Cseh Gergő Bendegúz, Krahulcsán Zsolt, Müller Rolf, Takács Tibor. Bp., 2013., Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltára - LHarmattan. Kiadói papírkötés.
15663.

Titkos történetek. Válogatás a Betekintő folyóirat első öt évfolyamából. Szerk.: Cseh Gergő Bendegúz, Krahulcsán Zsolt, Müller Rolf, Takács Tibor. Bp., 2013., Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltára - L'Harmattan. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
15664.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Szuhay Péter - Baróti Antónia: Képek a magyarországi cigányság 20. századi történetéből. Bp., 1993. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15665.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
15666.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15667.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Horváth János: Az 1905/6. évi vármegyei ellenállás története. Bp., ,A Vármegye,(Wodianer F. és Fiai),2+IV+2+478+2 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, pótolt gerinccel, kopott, foltos borítóval.
15668.

Horváth János: Az 1905/6. évi vármegyei ellenállás története. Bp., ,"A Vármegye",(Wodianer F. és Fiai),2+IV+2+478+2 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, pótolt gerinccel, kopott, foltos borítóval.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Our American Century, 2 volumes (2 kötet): Rock & Roll Generation - Teen Life in the 50s; Turbulent Years - The 60s. Alexandria (VA), 1998, Time-Life Books. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15669.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft