Az 1931. évi július hó 18-ára hirdetett országgyűlés képviselőházának naplója. Tizedik kötet. Hiteles kiadás. Bp., 1932, Athenaeum, VIII+(2)+452 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel.
Csukássi József: Bismark. Élet és jellemrajz. Történelmi Könyvtár 20. füzet. Bp., 1876., Franklin, 111 p. Átkötött kopott félbőr-kötésben, a címlapon bejegyzésekkel és pecséttel.
Némäti Kálmán: Nagy-Magyarország ismeretlen történelmi okmánya. Bp., 1911., Pápai Ernő-ny., 3-78 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, kissé sérült gerinccel, hiányzó címlappal.
Zsigmond László: Franciaország. 1789-1968. A kötet szerzője, Zsigmond László (1907-1992) Kossuth-díjas történész által Litván György (1929-2009) történész és felesége, Gál Éva (1928-2021) történész, levéltáros részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1969, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Roosevelt követe Budapesten. John F. Montgomery bizalmas politikai beszélgetései 1934-1941. Ford.: Bart István. Kiadja Frank Tibor. Bp.,2002,Corvina. Kiadói papírkötés.