Kossuth Lajos: Irataim az emigrációból I-III. Bp., 1880-1882, Athenaeu... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000009/Kossuth-Lajos-Irataim-az-emigraciobol-I-III-Bp-1880-1882-Athenaeum-Kiadoi-aranyozott-eges~II2705343
2705343
15662
425
Books: History
Leírás: Kossuth Lajos: Irataim az emigrációból I-III. Bp., 1880-1882, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
: tg