Könyvek: Technika

Tételek száma: 37

Gépismertető. A szőlőtermesztés gépei. (Segédlet a gépigényfelméréshez). Gödöllő, 1984, MÉM Műszaki Intézet. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
17233.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kezelési utasítás a Magy. Kir. Államvasutak Gépgyárának cséplőgépeihez. Bp., Czettel és Deutsch. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
17234.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Vályi Ödön: Órás szakmai ismeretek. Bp., 1960., Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, részben hiányos papír védőborítóban.
17235.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Zeitschrift des Vereines Deutscher Ingenieure. Redakteure (szerk.): Dr. Ing. Th. Peters, Direktor des Vereines, und D. Meyer. Band 52. 1908. Erstes Halbjahr. Berlin, 1908, Selbstverlag des Vereines, 1060 p. (A Német Mérnökök Szövetségének folyóirata, 1908. évi első fél évfolyam, egybekötve). Rengeteg szövegközi, fekete-fehér illusztrációval, illetve kihajtható táblával (műszaki rajzok, keresztmetszetek). Német nyelven. Korabeli, sérült félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón és a gerincen sérülések, ázásnyomok, helyenként sérült, kissé foltos lapok. Röck István és Első Brünni Gépgyár Részvénytársaság bélyegzőkkel.
17236.

Zeitschrift des Vereines Deutscher Ingenieure. Redakteure (szerk.): Dr. Ing. Th. Peters, Direktor des Vereines, und D. Meyer. Band 52. 1908. Erstes Halbjahr. Berlin, 1908, Selbstverlag des Vereines, 1060 p. (A Német Mérnökök Szövetségének folyóirata, 1908. évi első fél évfolyam, egybekötve). Rengeteg szövegközi, fekete-fehér illusztrációval, illetve kihajtható táblával (műszaki rajzok, keresztmetszetek). Német nyelven. Korabeli, sérült félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón és a gerincen sérülések, ázásnyomok, helyenként sérült, kissé foltos lapok. "Röck István és Első Brünni Gépgyár Részvénytársaság" bélyegzőkkel.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Automobil közlekedési rendészet. A gépjárművekre, az közlekedésére és a gépjárművezetőkre vonatkozó rendeletek és szabályok. Szerk. és összeáll.: Kontz Endre. Bp., 1926.,(Pallas-ny.) Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17237.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Dr. Almási Elemér: Élelmiszerek gyorsfagyasztása. Bp., 1964, Műszaki Könyvkiadó, 276 p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, egy lapon kisebb szakadással. Megjelent 1000 példányban.
17238.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Domnanich Imre - Prohászka László - Valent Lajos: Gépjárómű üzemanyaggazdálkodási útmutató. A Közlekedésügyi Minisztérium kiadványa. Bp., 1952, Közlekedési Kiadó, 104 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval. Megjelent 3050 példányban.
17239.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17240.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bereznai Aurél-Harsány György: A Magyar Cserkész ezermester könyve. Bp., 1936, Magyar Cserkész, 128 p. kissé sérült papírkötésben.
17241.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Mészáros Ferenc - Dr. Nádasi Antal: Biztonságosabban, takarékosabban Ladával. Bp., 1983, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
17242.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17244.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
3 db faipari könyv: Becske Ödön: Faipari technológia. Bp., 1957, Táncsics. Kiadói papírkötés. Megjelent 3070 példányban. + Balázs Sándor: Asztalosmunkák a ház körül. Bp., 1972, Táncsics. Kiadói kartonált papírkötés. + Steinert-Hegewald: A fa esztergályozása. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
17245.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft