Személyszállító vonatok összeállítási rendje. II. rész. E köt. Belföldi vonatok. Magyar Államvasutak Igazgatóság Pécs. Bp., 1985, Kossuth-ny., 105 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, kissé hullámos, helyenként kissé foltos lapokkal.